top of page

Restoranlar

Enfes Lezzetlerin Büyüleyici Dünyasını Keşfedin: Çağdaş zarafeti eşsiz manzara ve eşsiz hizmetle birleştiren Caresse Bodrum'un yemek seçenekleri, Akdeniz'den Asya Lezzetlerine unutulmaz bir mutfak yolculuğu sunuyor.

Buddha-Bar Beach Bodrum

Asya - füzyon

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum ile izole bir cennet vadediyor.

Her gün:

Öğle Yemeği: 12.00 - 18.00

Akşam Yemeği 19.00 – 23.30

Dress Code: Smart Casual

Barbarossa Bodrum

Yunan

Yunanistan’ın Paros Adası’nın ikonik deniz ürünleri restoranı Barbarossa, yerel deniz mahsülleri ile misafirlerine kendi yorumuyla sofistike deniz ürünleri sunuyor. Eşsiz gurme şarap listesi ve Yunan müzikleri ve  nefes kesici Ege deniz manzarası eşliğinde tatlarını konuklarına sunuyor.

Her gün  

Akşam Yemeği : 19.00 – 23.00

Dress Code: Casual

La Zucca Bodrum

İtalyan

Yunanistan’ın Paros adasının İtalyan restoranlarından biri olan La Zucca Pizza Bar, el yapımı makarna ve pizzalarını kendi dokunuşlarıyla sunan ve eşsiz gurme şarap seçeneklerinden oluşan menüsüyle italyan tarzı yeme-içme deneyimini misafirleriyle buluşturuyor.

Her gün:

12.00 - 19.00

Dress Code: Casual

Glass Restaurant

Kahvaltı

Ege Rivierası'nın görkemli manzaralı Glass Restoran, gündüzden geceye dünya mutfağının lezzetlerini Güney Ege lezzetleriyle birleştiriyor.

Her gün:

07.00 - 11.00

Glass Lounge & Bar

Yarımadanın üzerindeki büyüleyici ayın doğuşunu izlemek için mükemmel bir bakış açısı olarak hareket ettiği açık bir terasa sahiptir. Mükemmel bir günün sonuna kadar özel kokteyllerin tadını çıkarın.

Her gün:

09.00 - 01.00