top of page

Etkinlikler

En özel ve sofistike düğünlerin gözde adresi olan Caresse Bodrum, denizin yanı başında yerelden evrensele uzanan gastronomi keşifleriyle hayallerin ötesinde düğünler, modern dizaynları ile farklı büyüklüklerde etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz birinci sınıf ve kusursuz toplantı alanları sunuyor.

En özel ve sofistike düğünlerin gözde adresi olan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, eşsiz manzarası, mükemmel hizmet anlayışı ve büyüleyici atmosferi ile çiftlerin en özel günlerini unutulmaz kılarak, hayal ettikleri düğünü gerçeğe dönüştürüyor. 

 

Denizin yanı başında yerelden evrensele uzanan gastronomi keşifleri, mimarisi, dekorasyonu ile deneyimi ve profesyonelliğinin sade - şık dizaynı ile hayal edilen dekorasyona yönelik her şeyin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor.

 

Ayrıca alternatifli after party alanları ve konsept plaj partileri ile unutulmaz bir düğün ve eğlence deneyimi vadeden Caresse Bodrum’da; muhteşem düğün gecesinin sabahında gün boyu hizmet veren SPA Caresse’in keyfini çıkaracaksınız.

caresse bodrum düğün
caresse bodrum düğün

Düğün Mekanları

Toplantı Salonları

bodrum toplantı salonu

Modern dizaynları ile farklı büyüklüklerde gün ışığı alan 5 salonumuzda VIP toplantılardan 140 kişilik bayii toplantılarına ve birçok etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz birinci sınıf ve kusursuz toplantı alanları sunuyor.

Caresse Bodrum Sardinia Meeting Room Classroom Style_H.jpg
Sardinia

Alan: 92 m²

Ölçüler: 12.30 x 7.50

Yükseklik: 2.70 cm

Banket Düzen: 70 Kişi 

Sınıf Düzeni: 48 Kişi

Tiyatro Düzeni: 70 Kişi

Board Düzeni: 40 Kişi

U Düzeni: 35 Kişi

bottom of page