top of page

Deneyimler

Caresse Bodrum, sunduğu lüks ve premium hizmetlerin yanı sıra sizlere unutulmaz deneyimler yaşatıyor.

Sağlıklı Yaşam

Masalsı atmosferinde Ege Denizinin büyüleyici güzelliği ile bir araya gelerek eşsiz bir spa deneyimi yaşatıyor.

Spor Salonu

Fitness merkezi uzman kişisel eğitmenler eşliğinde sizlere gün boyunca hizmet sunarken, sertifikalı yoga eğitmenleri ile iç huzurunuzu bulmanızı sağlayarak yenilenmiş hissettiriyor.

Spa Caresse

Ege Denizine karşı izole bir köşede konumlanan açık hava terapi deneyimi ve  güneşlenme yataklarında yerinizden kalkmadan dalga sesi eşliğinde masaj keyfi sizleri bekliyor.  Spa Caresse ayrıcalıklı servisi ile misafirlerine huzur dolu bir deneyim vaat ederken, sizleri yerelden evrensele uzanan gastronomi deneyimi de yaşatıyor.

Yat Hizmetleri

Bodrum ve Bitez koyu arasındaki Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan Caresse, a Luxury Collection Resort & SPA, Bodrum, özel servisleri, bağlama imkanları ile tekne ve yat misafirlerinin uğrak noktası.

Caresse Bodrum hem tekne misafirlerine hem de Bodrum tutkunlarına Ege Denizi’nin büyüleyici manzarasıyla hizmet veriyor.  Tekne sahiplerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek kapasiteye sahip Caresse Bodrum’da özel yatınızı demirleyebilir, otel içerisindeki restoran, bar ve alışveriş deneyimlerden yararlanabilirsiniz.

(Günlük ücret uygulanır) Caresse Bodrum GPS Koordinatları: 37° 1' 20.5998"

caresse_bodrum_hip_escape_boats_missb_yacht_11_edited_edited_edited.jpg
miss b

miss b misafirlerine olağanüstü bir mavi tur deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır. 29 metre uzunluğunda, 7.15 metre genişliğindeki süper lüks yat, 2 Master, 1 Double, 1 Twin kabinde toplam 8 misafir ağırlayabilmektedir. Her kabinde size özel duş ve WC imkanı ile sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama için tüm kabinler ve tüm yat klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Günlük veya konaklamalı kiralama seçenekleri mevcuttur.

Incognito

Incognito delüks motoryat Akdeniz ve Ege’nin eşsiz sularında her detay incelikle düşünülmüştür.16 metre uzunluğunda olup 6 kişi yolcu ağırlayabilme kapasitesine sahiptir. Ayrıca her yolcuya yeterli sayıda güneşlenme minderleri mevcuttur. Günlük veya konaklamalı kiralama seçenekleri mevcuttur.

caresse_bodrum_hip_escape_boats_incognito_motorboat_7.jpg
DJI_0853.jpg
Eagle

Eagle sürat teknesi Akdeniz ve Ege’nin eşsiz sularında her detay incelikle düşünülmüştür. 10 metre uzunluğunda olup 5 kişi yolcu ağırlayabilme kapasitesine sahiptir. Günlük veya konaklamalı kiralama seçenekleri mevcuttur.

Katia

Katia sürat teknesi Akdeniz ve Ege’nin eşsiz sularında her detay incelikle düşünülmüştür. 12 metre uzunluğunda olup 2 kişi yolcu ağırlayabilme kapasitesine sahiptir. Günlük veya konaklamalı kiralama seçenekleri mevcuttur.

caresse_bodrum_hip_escape_boats_katia_speedrunner_5.jpg
caresse art kadriye inal

Caresse Art

Sanat, insanların kendilerini ve başkalarını tanımlamalarını sağladığı gibi, toplumlar arası bir iletişim aracı olma niteliği de taşır. Turizm de kültürel diyaloğu ve ekonomik alışverişi desteklemesiyle, toplumsal yapıların gelişiminde önemli role sahiptir. Sanat ve turizm, bireysel ve toplumsal kültür alışverişinin temel kaynağıdır. Kültür turizmi içinde, çağdaş sanatın popülerliğiyle hızla gelişmeye başlayarak hitap ettiği kitleyi genişleten sanat turizmi ise artık turizmin ana başlıklarından biri haline gelmiştir. 

Mağazalar

Caresse Bodrum, modanın ve stilin kalbinin attığı mağazaları ile misafirlerini sofistike alışveriş deneyim ve ayrıcalıklarıyla buluşturuyor.

vakkorama bodrum caresse
Vakkorama

“Moda Vakko’dur” mottosuyla yarattığı temalarla modaya yön veren Vakkorama mağazalarında yer alan koleksiyonlarından derlenmiş seçkin ürün yelpazesiyle keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Vakko Mare

Sahilinin en güzel noktalarından birinde konumlanan Vakko Mare özel koleksiyonunda yer alan; günü renklendirecek ve geceleri aydınlatacak keten ve pamuk kumaşlardan oluşan giyim ürünlerinin yanı sıra mayo ve bikinilerden oluşan imza tasarımları sizlerle buluşturuyoruz.

vakko mare bodrum caresse
bee goddes caresse bodrum
Bee Goddess

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess, zamansız mitolojik sembolleri ve kutsal anlamlarını harmanladığı tasarımlarıyla sahilde yer alıyor. Deniz ve güneşe ufak bir alışveriş kaçamağı ayırmak isteyen aksesuar tutkunları Bee Goddess mağazasında Ece Şirin’in tasarladığı çeşitli semboller ve renklerden oluşan kusursuz tasarımları ile kendi karakterlerini yansıtma olanağı buluyor.

Samsara

Her biri kendi hikayesine sahip benzersiz tasarımlar yaratma arayışı olan Samsara Curation, az olanı bulma geleneğine sadık kalarak, özel atölyelerde sınırlı sayıda üretilen geleneksel Türk tarzına ve zanatına sadık kalınan tasarımlarla Caresse Bodrum’da sizlerle buluşuyor.

samsara caresse bodrum
bottom of page